im1

 

Değerli müşterilerimize üretimini yapmakta olduğu endüstriyel parçaları verimliliğin arttırılmasında, yeni geliştirilmekte olan parça veya makinanın daha verimli halde tasarlanması ve geliştirilmesi için sizler çözümler sunmak amacındayız.

Amacımız ulusal ve uluslararası firmalara Ar-Ge ve Ür-Ge bölümlerine ileri mühendislik hizmeti sunmaktır.

Endüstriyel mühendislik uygulamalarında, tasarımı yapılan nesnenin öngörülen iç ve dış etkiler altında nasıl davranacağını belirlemek için uygun sayısal yöntemlerle ve 3D sayısal ağının oluşturulması ve çözümün yapılmasıdır. Bu işlemlerden sonra;

  • Üretimden sonra büyük sürprizlerle karşılaşılmaz.
  • Malzeme israfı olmaz.
  • Fonksiyon eksikliği olmaz.
  • Deneysel çalışmalar en aza indirgenir.

Sizlerle çalışabileceğimiz ana konular; mekanik tasarım ve prototip üretimi, sonlu elemanlar analizi (statik yapısal analizler, mukavemet analizi, titreşim analizi, yorulma analizi, burkulma analizi, düşme ve devrilme analizi, ısıl analizi, akışkanlar dinamiği analizi), model tabanlı sistem simülasyonları.

SZ Mühendislik olarak amacımız, gelişmiş yazılım araçlarını kullanarak her seviyede mühendislik tasarımı ve doğrulamalarını, iyileştirmelerini gerçekleştirmek bu sayede insanlığa hizmet edecek yapıların daha güvenilir ve istekleri karşılayabilir olmalarını sağlamaktır.